Na serveru je právě on-line 0 klientů z možných 32 slotů

FAQ

Jak se můžu připojit na server?

Pro připojení na server je vyžadováno mít nainstalovaný TeamSpeak3 klient (nejlépe nejnovější kvůli kompatibilitě se serverem), následně použít naši IP adresu teamspeak-server.eu:9987 pro připojení.


Můžu mít vlastní místnost?

Ano. Na našem serveru lze vytvořit neomezeně vlastních místností, které lze mít uzamčené a pro určitý počet osob.
Místnosti můžou být dočasné (po odpojení posledního člena se místnost smaže), semi-permanentní (zůstanou vytvořené dokud se server nerestartuje) a nebo permanentní (trvalé místnosti, které se nesmažou).
Pro založení permanentní místnosti je vyžadována skupina oprávnění: Oveřený frajer


Můžu mít práva na serveru?

Pravděpodobně ne. Pokud nejste vyloženě dlouhodobý klient serveru, který by věděl o tom, že bez přítomnosti momentálních administrátorů dochází k porušování pravidel, pravdpěodobně může proběhnout nějaká domluva.
V jiném případě ale nehledáme nikoho dalšího na pozici administrátora, jakožto veřejný TeamSpeak 3 server nevidíme důvod k tomu, proč by měl být server hlídán 24/7.


Server není dostupný, proč?

Občas se stane, že náš poskytovatel hosting má neočekávaný výpadek, nebo dojde k DDoS útoku jak na nás, tak na poskytovatele. Během toho může bohužel server zaznamenat výpadky, ztrátu připojení nebo úplný výpadek.
Většinou tyto výpadký bývají v řádech 10 minut než se povede útok automaticky odfiltrovat, následně by měl být server opět dostupný.

Může se ale i stát, tak jak se již v minulosti stalo, že bude server nedostupný z důvodu problému licencování TeamSpeak 3 (stará verze serveru). Takový problém se snažíme řešít co nejdříve, nejlépe do několika hodin.

Pokud se jedná o plánovaný výpadek serveru, jak už z důvodu "údržby" či aktualizace nebo něčeho podobného, snažíme se tyto plánované akce provádět v noci, kdy je na serveru nejnižší počet klientů. Pokud by k tomuto výpadku ale mělo dojít v normálních hodinách, vždy se o tom snažíme předem včas upozornit buď zde na webu, nebo přímo na serveru.


Moje dočasná místnost je smazaná, proč?

Pokud byla místnost pouze dočasná, automaticky se smaže při odpojení posledního uživatele (tzn. když je prázdná, smaže se). Pokud byla semi-permanentní, je možné, že server podstoupil nutný restart a tak se smazala. Pokud chcete, aby vaše místnost zůstala opravdu permanentně, stačí si vytvořit permanentní místnost.


Můžu získat skupinu Osobnost nebo VIP?

Bohužel ne. Tato skupina je určena pro soukromou oblast uživatelů a to přátel nebo známých.


Dostal jsem ban, můžu dostat unban?

Náš server má jasně stanovené pravidla, které jsou relativně dost snadné a tak se stává opravdu málokdy, že dojde k porušení a následnému zabanování. Pokud ale máte ban, pravdpěodobně jste tyto pravidla opravdu porušili a v takovém případě není možné odbanování.
Zastáváme metodu jedenkrát a dost. Pokud tedy z vaší strany opravdu došlo k úmyslnému porušení, bohužel, ale nemáte nárok na odbanování.

Klientů:0/32
Uptime:242d 20h 35m
Ping:0ms
Dostupnost:  99.57%
Slotů:32 (-2)
Statistiky:packet-loss: 0%
Poslední aktualizace 18.05.2024 08:36
Seznam připojených klientů