Na serveru je právě on-line 2 klientů z možných 32 slotů

O serveru

Server byl založen a poprvé uviděl světlo světla již někdy v roce 2016. Původně byl založen pod záminkou pouhé komunikaci mezi mnou a mými přáteli. Postupem času začali ovšem přicházet i další lidé, kteří sdíleli stejnou vizi serveru a chtěli pouze bez rušení a klidně komunikovat se svými přáteli.
Postupem času byl tedy server přizpůsobován těmto potřebám, až vznikl do podoby jako teď, kdy je publikován jako "veřejný server" pro každého, kdo chce.

Mezi priority serveru totiž spadá hlavně komunikace, tedy princip celého TeamSpeaku. Nesnažíme se hrát na nějaký "komerční" komunikační server, kde by bylo 19 botů, 23 různých adminů od moderátorů až po hlavní adminy, marketingovým plánem a dalším. Ne, takhle opravdu ne.
Jde nám opravdu čistě o to docílit pro naše pravidelné uživatele využívající server prostředí, kde si opravdu můžou zdarma a snadno vytvořit vlastní místnost, tak aby byla zabezpečená a soukromá - a následně mohli v klidu komunikovat se svými přáteli.

Nemusíte se tedy bát, že by vás obtěžovali "mladší" tzn. "administrátoři" tím, že by vám chodili do místností a "kontrolovali", zda-li dodružeje pravidla..😂 Blbost, ovšem stále to na nějakých serverech tak funguje.
Server spravuji víceméně sám, kromě pár přátel s právi, kteří občas taky dohlíží na to, aby tam někdo nespamoval a podobně. Všichni jsme ale dospělí lidé, kteří respektují vaše soukromí.

Ovšem i na našem veřejném serveru funguje pár určitých pravidel:
  • Je zakázáno úmyslně urážet, spamovat a nějakým dalším způsobem obtěžovat ostatní uživatele serveru.
  • Je zakázáno využívat jakýchkoliv bugů TeamSpeak 3 serveru nebo jeho nastavení.
  • Je zakázáno propagovat a zvěřejňovat IP adresy nebo webové stránky.
Pravidla jsou dost snadná a je to víceméně základ chování ve společnosti. Pokud dojde k porušení pravidla, je udělovaná permanentní blokace pro připojení k serveru.
Klientů:2/32
Uptime:242d 22h 5m
Ping:14.5ms
Dostupnost:  99.57%
Slotů:32 (-2)
Statistiky:packet-loss: 0.0021%
Poslední aktualizace 18.05.2024 09:57
Seznam připojených klientů